מוצרים שימושיים מחומרים ממוחזרים | גו ירוק | goyarok | מיחזור גלגלים | אודות

אודות

גו-ירוק עוסקת במוצרים ידידותיים לסביבה וביניהם קו מוצרים של סלים העשויים מצמיגי מכוניות ממוחזרים. בעקבות חוק מחזור הצמיגים משנת 2007 החלטנו למצוא שימוש למצבורי הצמיגים המזהמים את ארצנו. חופי הכינרת, הנחלים והטבע מלאים בצמיגים שנזרקו בזדון.

החזון שלנו הוא לעודד שימוש חוזר באותם מצבורי צמיגים שיהפכו לחומר גלם רווחי, מה שיוביל לאיסופם – ממש כפי שקרה עם פחיות השתייה.

עוד על מיחזור צמיגים

החברה מקיימת קשר הדוק עם המשרד להגנת הסביבה, רשויות מקומיות, קבלני איסוף אשפה, אתרי הטמנה וסילוק פסולות ברחבי הארץ, חברות הובלה ושינוע, יזמים חברות ותעשיות בתחומי האקולוגיה השונים בארץ ובחו"ל, מתכננים ומהנדסים בתחומי האקולוגיה.

את הסלים שלנו אנו מעצבים על בסיס הסל של סבא כרמי, סבו של מנכ"ל החברה מר ערן כרמי. בימיה הראשונים של המדינה סבא כרמי היה בעל מפעל לאבן בעיר טבריה שלמרגלות הכינרת. בתקופה של מחסור וצנע, מצא סבא כרמי דרך לעשות שימוש חוזר בחומרים שנזרקו ובין היתר הגה את הרעיון של הסל, אותו יצר מצמיגים שמצא זרוקים לחופיה של הכנרת.

עתה, בעקבות עליית המודעות למחזור צמיגים בארצנו החלטנו גם אנחנו לקחת חלק במאמץ לנקות את המדינה והחזרנו לחיים את הסל של סבא כרמי.

עוד על הסל הירוק

בהשראת הסל של סבא כרמי וכהמשך למגמה הירוקה שלנו , אנחנו בגו ירוק אספנו קו מוצרים, כולם עשויים מחומרים ממוחזרים, כגון: חגורות, תיקים ואביזרי אופנה עשויים מפקקים של בקבוקים, נעליים איכותיות ומעוצבות אשר סוליותיהן עשויות צמיגים ממוחזרים, ועוד מוצרים שימושיים ויפים עם רעיונות ירוקים מאחוריהם.

עוד על מוצרים נוספים